Oferta firmy: Usługi Komputerowe "MaGaBit".


Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w komputerowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Nasze programy komputerowe wspomagające księgowość i rachunkowość firm od wielu lat sprawdzają się tak w małych, jak i dużych firmach. Nasi pierwsi klienci sugerowali się przede wszystkim ogromną wygodą i chęcią oszczędności, jednak w chwili obecnej nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania nawet niewielkiej firmy bez dobrego systemu komputerowego! Chcąc stawić czoło konkurencji, a także wymaganiom swoich klientów, powinni Państwo zainwestować w sprawdzone rozwiązania!

Główne zalety naszych programów to:

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na pomoc związaną z wdrożeniem kupionego u nas programu w swojej firmie, ale także na wsparcie w licznych kłopotliwych sytuacjach, jakie mogą wystąpić w czasie pracy z komputerem. Oferowane przez nas usługi pozwolą państwu na szybkie i bezstresowe zapoznanie się z systemem elektronicznym "Płatnik", który jest wykorzystywany przy rozliczeniach z ZUS-em, a także instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowego, podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera oraz internetu.

Kolejną dziedziną, w której mogą uzyskać Państwo naszą pomoc jest promocja i marketing w internecie. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, bannerów reklamowych. Doradzamy, jak i gdzie się reklamować.

Zapraszamy Państwa do dokładniejszego zapoznania się z poszczególnymi działami klikając na odpowiedni link w podmenu "oferta".

Nasza firma obecnie prowadzi sprzedaż tylko dla podmiotów gospodarczych (firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).