Ceny licencji netto (należy doliczyć 23% Vatu):


NazwaNr wersjiCena:za wiele stanowiskuaktualnienia
[DrukGraf] wydruk graficzny zb1.00.055075-
[KadryMG] firmy MaGaBit3.04.00500700240
[KsięgaMG] firmy MaGaBit1.02.00300100
[PłaceMG] firmy MaGaBit2.02.00500700200
DbViewVO przeglądanie zbiorów1.06.16100180-
FakturyMbG firmy MaGaBit1.02.00520700250
FakturyMG firmy MaGaBit1.00.14320500-
Fk_MbG firmy MaGaBit1.04.0016002100500
Fk_MG firmy MaGaBit1.02.1212001600400
KasaMbG firmy MaGaBit1.00.02320500-
KasaMG firmy MaGaBit1.00.02320500-
Pit5 i inne druki3.00.02300-
PrzelewMbG firmy MaGaBit1.01.00450600100
PrzelewMG firmy MaGaBit1.00.08300450-
Przelewy z banku do FK (MsSql)1.00.04450600-
Przelewy z banku do systemu F-1.03.02450600-
Rezerwy na odprawy emeryt. i n2.04.00300-
TowaryMbG - Sprzedaż i magazyn1.02.0012001800300
TowaryMG - Sprzedaż i magazyn1.00.138001600-
WyciągMG firmy MaGaBit1.00.06400600-
ZasobyMbG - Środki trwałe1.00.09600600-
ZasobyMG - Środki trwałe1.00.17600600-
Dokument7.03.00300-
Gospodarka materiałowa7.10.00800-
Gospodarka towarowa7.02.00800-
Kasa7.08.00300-
Rejestr zakupu/sprzedaży7.02.02200-
System Finansowo-Księgowy7.06.00800-
Środki trwałe7.02.01500-